Nasz zespół

Dobry ortopeda w Rzeszowie - Łukasz Świst

Łukasz Świst

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Zainteresowania w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu dzieci, młodzieży i dorosłych. Certyfikowany ultrasonografista biodra dziecięcego techniką profesora Grafa.

Ortopeda w Rzeszowie prywatnie - Michał Czerwiec

Michał Czerwiec

Absolwent I wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie specjalizacji w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Zainteresowania z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Michał Gołąb

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie. Zainteresowania – wady postawy, chirurgia kolana, urazy sportowe.

Andrzej Michniowski

Absolwent II wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2019 r. uzyskał tytuł specjalisty w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Aktualnie starszy asystent w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Zainteresowania z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu dorosłych, chirurgii kręgosłupa.

Jesteśmy dostępni dla naszych pacjentów

  • Łukasz Świst — czwartek 16:00-19:00

  • Michał Czerwiec — wtorek 15:00-17:30

  • Michał Gołąb — środa 15:00-17:30

  • Andrzej Michniowski — poniedziałek 15:00-17:30